• info@ascoating.com.tr
  • (0312) 385 41 48

Hakkımızda


Firmamız Hakkında:

1866 yılında Almanya’da kurulmuş Oltrogge & Co. KG, 2011 yılında Oltrogge Kaplama Teknolojileri Ltd. Şti ’ni Türkiye Temsilciliği olarak Ankara’da açmıştır. 2017 yılında As Coating Boya Kaplama  Sistemleri Ltd.Şti  adını alan firmamız Türkiye’de faaliyetlerine aralıksız olarak devam etmektedir.

Boyahane sistemleri ve çözümleri üzerine faaliyet gösteren firmamız uzman ve deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimiz için en iyi çözümü ve hizmeti en seçkin ürünlerle sağlamaktadır.

Stratejimiz: Başkalarından daha iyi olmak

As Paint uzman kadrosuyla müşterilerinin ihtiyacına yönelik güçlü bir hizmet programı sunmaktadır. Bu, her bir birimin net bir şekilde yapılandırılmasıyla gerçekleştirilir. Müşteri talepleri ve bunlara uygun imalat süreçleri üzerine belirlenmiş olan türsel bir performans profilini temsil etmektedir. Tüm ihtiyaçlarınızın tek elden sağlanması ve üst yüzey Tekniklerinin sistematik olarak birlikte çalışması, müşterilerimize büyük avantaj sağlamaktadır.

Talebimiz

Bir hedef üzerine net olarak odaklanmış olan kalite talebimiz bizi kamçılamaktadır: Müşterilerimizi kendi ticaret alanlarında en muazzam hizmetler ile ilerletmek. Biz bunun için angaje olmaktayız. Elemanlarımız bunun için her gün ellerinden gelenin en iyisini vermektedirler. Bu talebimiz ta başlangıcımızdan beri aynı kalmıştır. As Paint  şirketi olarak gelişmemiz, teslimatçılarımızla uzun senelere dayanan partnerliğimiz ile şekillendirilmiştir. Profesyonel çalışmamızın başını yüksek kaliteli elemanlarımız, memnun müşterilerimiz de neticeyi oluşturmaktadır.

Gelecek için partneriniz

Yeni teknikler ve pazarlar bize meydan okumaktalar. Bu nedenle biz, gelecek için iyi bir şekilde hazırlıklı bulunmaktayız. Biz sizler için teknik mamuller sunan, sistem çözümleri ve hizmetler üreten partneriniziz.